čtvrtek 12. června 2014

Ano, zase si stěžuju...

Čaute! :)
Zase mé problémy, tentokrát jako smysl článku! No, tak vytvářím rubriku :D
Ze všeho nejdříve bych se chtěla omluvit, že jsem teď chvíli nebyla aktivní, ale měla jsem toho opravdu hodně do školy, ale jak se zdá vyplatilo se to!! :) A to znamená, že dneska Vám toho chci říct opravdu hodně - tedy alespoň pro mě je to moc (hlavně mi tu neusněte nudou u toho mého stěžování!) :)
Taky jsem zjistila, že vůbec nepřidávám fotky jako takové, ale že spíš píšu, což mě překvapilo a co mě těší, myslela jsem že to nepůjde, ale je to dokonalý příklad toho, že když se chce a hlavně když to baví, tak to jde a mě to teda baví moc :) proto přejmenuji blog i adresu. Za to se hodně omlouvám, ale teď už budu spokojená, tak už ji měnit nebudu :) Tady je: claire-crazylifewithfitness.blogspot.com Asi blog předělám tak nějak celý, ale pořád se zaučuji, tak mi kdyžtak promiňte nějaké nedodělané věci a tak :)
Chtěla jsem vám říct takové příklady toho, co mě dokáže vytočit asi nejvíce. Jdu si s kamarádkama na oběd a zastavíme se u obchůdku Itala. Pizza, pita atd. Kámoška si koupila pittu s masíčkem a tatarkou nebo nějakou tou "zdravou" omáčkou. Jdeme dál a druhá kamarádka si v McDonaldu  koupí hranolky. To už nevydržím a jen tak pro sebe si pod vousy zanadávám jak to do sebe může cpát a tak. Uslyší to a řekne: "Hej uklidni se, ty to nejíš, je to moje věc. Já vím, že to má hodně kalorií, ale neboj, ty nepřibereš a už mě s tím sereš štveš." Nenávidím to!! Nenávidím to, že ona to nechápe proč to všechno dělám, proč jsem to řekla. Ona nechápe to, že být hubený a být fit je rozdíl jak kráva (pardon). Pár příkladů: "Dívej jak má hubené břicho!" "Těším se až zhubnu." "Hej ty jsi fakt zhubla!" "Dívej jak má ta holka hubené nohy!" "Klári, proč nehubnu?!"  a tak bych mohla pokračovat do zítřka... nehorázně mě to štve a už jsem na to slovo alergická. Ona chce být prostě hubená. Já jsem prý taky hubená. Připadám si jak nějaká anorektička (tímhle se v žádném případě nenavážím do žádné slečny s PPP, víte jak to myslím...) a ne holka, co má na snídaní kalorický příjem za celý den co jí hodně, ale je (doufám) zdravá a cvičí a miluje to. Nekoupí si v bufetu koblihu, ale jablko. Pohádá se s taťkou, že si udělá o víkendu na oběd svoje zdravé jídlo místo segedínského guláše (který má na oběd zbytek rodiny a který opravdu miluju a budu na sebe pyšná jak prase, když ho ani neochutnám) - řekl mi, že prý už jdu do extrému (když si dám zdravou tmavou rýži s nějakým dobrým masíčkem)...měla jsem chuť ho poslat opravdu někam, protože tyhle věci mě rozčilují nejvíce. Nebo tady je další: sedím s tou stejnou kamarádkou v restauraci, její rodiče nám objednají jídlo a k tomu dostaneme nechutně přeslazenou odpornou CocaColu, kterou jsem nikdy v životě nepila, i když jsem vypadala takhle:
musím se smát,
 když to vidím :D
a ty kalhoty mi 
 pořád jsou, což nechápu :D


 Nenapiju se, a když odcházíme, její taťka se na mě podívá, zeptá se, proč jsem to nepila. Odpovím, že mi to nechutná. Ale kámoška mě opraví - je tam moc kalorií a cukru, potom bych nebyla hubená. Kdyby nebyla plná místnost lidí, tak ji pěkně nahlas pošlu víte kam, ale já jsem byla hodná a nic jsem neřekla a ovládla jsem se. Jen jsem sebou cukla - strašlivě moc mě to vytočilo. Zase jsem si připadala jak nějaká vyhublá holka, která si počíta každý miligram cukru a každou kalorii... Nenávidím ty dvě slova: kalorie a hubená.
Ale aby to nevyznělo, že je to nějaká mrcha nebo že já, že ji pořád kritizuji, tak to ne, je to milovaná nejlepší kámoška, ale dokážeme se vytočit opravdu hodně :D

Tak to je pro dnešek všechno, doufám že hned zítra přidám další příspěvěk, který tady měl být už dnes, ale nějak nestíhám :)
Mějte se krásně, jezte zdravě, cvičte pěkně, buďte zdraví a krásní :)
Claire ♥

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu strašně ráda za každý zanechaný komentář - těch si cením nejvíc, tak pište! :)