pátek 13. června 2014

Moje proměna (za 50 dní)

Jak jsem slíbila, tak plním. Včera jsem to už nestihla, protože taková já prostě jsem: mám rozdělanou práci, ale napadne mě jiná, ještě delší a tu prostě musím dodělat a potom už nezbyde moc času na dokončení té první. Tou věcí, kterou jsem měla rozdělanou, byl včerejší příspěvek, který měl být dohromady s dnešním, ale našla se jiná činnost - absolutní překopání designu, názvu a prostě celého blogu a doufám, že se vám líbí, mě moc :) A teď k věci.
Jak si většina lidí asi všimla, Nikki udělala 3. ročník soutěže Moje proměna (za 50 dní). A jelikož je věkové hranice od 15 let a mně je 14 ( :'((((((( ) budu si soutěžit sama za sebe a s vámi se podělím :) I přesto, že soutěž začala již včera, já si to udělám "spešl" od pátku 13. 6. 2014 a skončím 1. srpna 2014 :)
Zařadím se do kategorie celková proměna a zde jsou fotky z 12. června (jak jsem řekla, měla jsem v plánu článek vytvořit už včera, ale nestihla jsem to, takže jsou ze včerejška :)) a míry dávat nebudu, protože jsem si pro sebe udělala takovou výzvu sama, která začla před 14 dni, takže centimetry před a po zveřejním až na konci
(a na fotkách se omlouvám za ten bordel nepořádek :))vidím, že mi trochu vykukují i břišáky,
 ale bohužel to zvýraznila jen ta fotka :'(
ale něco se mi tam už rýsuje :))) a za 50 dní budu
 tak sexy, jak jen to bude možné :)


jsou to na těch zádech svaly nebo co? :D

jo, tady je ta indicie, bílá gumička se kterou 
se máme fotit,  včera jsem na to zapomněla :) 
taky se chci pochlubit - když jsem tyhle
 kraťase kupovala, což bylo v srpnu
 2013, byly mi dobře :)

Moje cesta k fitness a zdravému životnímu stylu:
Už když jsem se narodila, bylo jasné, že nebudu úplně hubená štíhlá holčička. Byla jsem celkem baculatá a roztomilá, to jo :)
Ale vždycky jsem se vnímala jako tlustá. Asi v první třídě jsem chodila do cvičení, nevím jaký je pro to přesný název, prostě jsem chodila do cvičení, kde se dělaly hvězdice, kotouly, sestavy, roznožky a tak všechno. Musí vám být jasné, že to pro mě byl horor :) hvězdice a kotoul vzad je pro mě horor i dnes (musím to jít zkusit jak na tom jsem :D ne, nejde to. Už jsem si říkala jo, ted to bude, ale vždycky skončím na boku :'((( :D Edit 4.12. - pomáhala jsem ségře udělat aspoň ten přes rameno a chtěla jsem si to ještě zkusit. Šla jsem do toho s tím, že se nebojím a v tom to bylo, poprvé jsem udělala kotoul vzad, normálně přes hlavu). Poté, když jsem potkala mojí lásku best friend, tak jsme spolu začaly chodit do sokola. No, stokrát milionkrát větší horor než kotoul vzad. Vždycky jsem na koze zůstávala poslední, ostatní holky šly za odměnu na trampolínu, jen já tam zůstávala, než to nepřeskočím úplně a stejně to potom trenérky vzdaly. Kamarádka byla vždycky šikovná a štíhlá, sportovní typ a já byla ta tlustší. Ta nadanost na sport jí zůstala, já jsem kozu taky nepřeskočila (zázraky se nedějí). Ale teď jsem ta štíhlejší a zdravější já. V žádném případě to není tak, že jsme si to vyměnili, že ona je teď ta tlustší.Celkem na těle má asi o 7 cm celkem více po obvodě než já, ale to je všechno. Tady jde spíš o to, že ona nechápe proč to všechno dělám, ale o tom jsem psala včera zde
Myslím, že to bylo o prázdninách 2011 (2012?), jsem celkem hodně vyrostla a zhubla, že mě lidé, co mě delší dobu neviděli, nepoznávali. A to všechno s normální českou kuchyní. Na oběd segedínský guláš, na večeři párky a v neděli večer u babičky buchty atd (trošku přehnané, ale ne tak úplně). Ale po nějaké době mi zase trochu začalo růst bříško.
O prázdninách 2013, jsem si šla se sestřenkou poprvé "zaběhat" a ona mi po cestě stihla povykládat, že na internetu našla takové cvičení, které ti opravdu dá do těla a trenérka  řve na tebe ať nepřestáváš, že se to dělí na 3 levly, ona je u 1. a tak dále. Nevím proč jsem si pod tím představovala nějakou technicky vytvořenou ženskou, kterou si pustím do televize a jedu podle ní jak na Xboxu. Proto pro mě bylo hodně velkým překvapením, když jsem na obrazovce počítače uviděla 30 Day Shred a Jillian Michaels, o které jsem tehdy věděla velké kulové. No a tak hned jak jsem přijela z tábora, jsem začala cvičit. Vydržela jsem do druhého dnu 2. levlu. Moc mě to nebavilo, ale tady šlo spíše o to nesnesitelné vedro a dusno, co bylo v srpnu. Tak jsem přestala. 
Ale nedalo mi to a začala jsem si hledat o Jill více informací a co se nestalo? Našla jsem blog moje tělo a to mi asi změnilo celý život od základů :) přesně 29. října jsem začala s Ripped in 30 a bavilo mě to hodně a za měsíc jsem měla dole přes boky a pas dohromady 8 cm :) a začalo si všímat okolí :) asi jako první kromě rodičů si všiml strýc na rodinné oslavě, poté jsem dostala pod stromeček od Jill Ovládněte svůj metabolismus a už to jelo :) každý měsíc, jsem sundávala centimetry, neskutečně mi zkrásněly ruce, vyrýsovalo se bříško... Poté si vždycky dala tak týden pauzu a pokračovala s chutí dál. Ale myslím si, že až nedávno jsem pochopila, proč to všechno dělám. Cvičení miluju, opravdu miluju, baví mě jíst zdravě, vařit a zkoušet nové recepty, fotit si to každý den, potom se tím chlubit tady na blogu, mít na snídani každý den něco jiného (čtěte jiný způsob ovesné kaše), večer se na ni těšit jako malé dítě na hračku, číst fitness blogy, těšit se až začnu cvičit Zuzku Light, těšit se, kdy už se konečně udržím v Crow Pose těch 15 sekund.  V tomhle bodě jsem dnes a doufám, že už se to nikdy nezmění. Nemůže.   

vidíte tu čáru?? já jo! :)


Každý týden jsem budu dávat shrnutí za uplynulé dny - jídelníček, pohyb a tak, co mě ještě napadne :)
 Ještě se vám musím k něčemu přiznat. Minulý víkend jsem byla se třídou na školním výletě a donesli mi na oběd v restauraci smažený sýr s hranolkami - já si to neobjednala, objednávala to za celou třídu naše úžasná třídní paní učitelka. Byla jsem vybavená jídlem, abych ten humus do sebe nemusela cpát. Ale já to sežrala. Všechno. Bylo mi líto těch peněz, které bych ztratila, a tak jsem je dala na něco tak hnusného. Ach jo, strašně se za to stydím a až sem to měla v sobě, uvědomila jsem si, co jsem udělala a strašně mě to žere.
Tak to je všechno, co jsem Vám chtěla říct a mějte se krásně a užívejte sluníčka dokud je :)

      
tyhle tři krásky mám doma v knihovničce :) a podle Udělejte radikální řez teď cvičím a zítra po odcvičení budu přesně za půlkou :)


Claire ♥


6 komentářů:

  1. Wááu - šikula, máš krásná záda, taky bych na nich mákla, snad se mi povede.. :D Máš parádně našlápnuto nebýt jednou jen gaučákovou slečnou, do soutěže jsem taky přihlášená, tak budu držet palec.. :)

    OdpovědětVymazat
  2. Jezis děkuju, strašně jsi mě potěšila :)) vtip je v tom, ze jsem na nich nikdy vèdomě nezaměřovala :D super, tak taky fandim ;)

    OdpovědětVymazat
  3. To je přesně ono, jak se člověk nezaměřuje ono to něco dělá.. :D

    OdpovědětVymazat

Budu strašně ráda za každý zanechaný komentář - těch si cením nejvíc, tak pište! :)