pondělí 27. října 2014

Den 363

Přeji Vám pěkný pondělní večer :) 
Je absolutně úžasné, když v pondělí večer tady můžu sedět a psát a nestresovat se (zatím) věcmi do školy. My školou povinní máme totiž prázdniny a stejně mě ta hnusná matika pronásleduje i teď!! Myslím, že po těch dvou měsících je to tak akorát načasované. 

Dneska jsem měla dělací/uklízecí/nelenivou náladu, tak jsem toho využila (jsem si totiž celkem jistá, že bych zítra kolem toho vysavače neprošla ani hodně velkým obloukem) a vysála celý barák a po obědě se pustila se ségrou do menší výroby výzdoby na Haloween. Jsou to krásné skleničky…no, uvidíte sami na mém druhém blogu (je, protože tenhle blog je vyloženě o fitness a nechci sem plést něco jiného), doufám, že maximálně do pátku, můžete čekat návod, ale je to tak primitivní, že by stačilo ukázat fotku :)

Dneska jsem se probudila v osm, hodila do sebe kousek moučníku a v devět už jsem si to skákala ZWOW #56. Je to jen 8 minutek, ale zadek mi to nakopalo, jak říká Zuzka :D
Potřebovala jsem švihadlo, vodu a činky (Používám 1,5 kg, jiné nemám. Když se používá jen jedna činka, tak si vezmu do ruky ty dvě, takže celkem 3 kg - například u Jump Lunges And Twist)
Nastavila jsem si časovač na 16 kol: 25 sekund cvik, 5 sekund odpočinek. Původně jsem si chtěla zapisovat, kolik zvládnu cviků, ale protože za 5s jsem jakž takž stíhala odhodit švihadlo a chytit činky, celý trénink jsem vynulovala a jela jsem bez počítání od znova. Taky mi problém dělalo pořadí cviků, na squat press w/ Dumbells jsem úplně zapomínala a přeskakovala to, naštěstí jsem si vzpomněla a jen prohodila pořadí dvou cviků. Tady jsou jednotlivé cviky za sebou:

 • High Knees With Jump Rope
 • Squat Press w/ Dumbells
 • High Knees With Jump Ropw
 • Dumbell Rows Combo
 • High Knees With Jump Rope
 • Jump Lunge And Twist
 • High Knees With Jump Rope
 • One Leg Toe Touch Push Up

Celkem tak odcvičíte celý celek jen dvakrát a uvidíte jak rychle to uběhne a hlavně se při high knees taky nešvihněte do obličeje jeden debil by stačil :)Podívejte se jak se cvičí...A můžete začít :)

Já jsem si k tomu ještě přidala 50 dřepů, abych si mohla odškrtnout pondělní výzvu od Kristýnky (a Vy můžete taky ;)).

Potom jsem si dala kašičku s proteinem (zase mám kašičkové období, teď nic jiného nesnídám), bílým jogurtem, banánem a kešu máslem (v ledničce mám prázdný kbelík, kde bylo kilo kešu másla, ale teď je tam už jen tak na jednu lžičku a vyškrábání, ale já vážně nemám to srdce, abych to dopotřebovala úplně, ještě ne :D mezitím jsem načala skleničku s kešu máslem ze zajíce v krabici a to mi už taky dochází, takže vážně nevím co budu dělat...asi budu muset koupit :D. Teda spíš objednat, protože od zajíců mi máslíčko chutnalo víc, tak to vezmu rovnou po kile :D).

Taky jsem dneska konečně dopsala meila dopis mamce ježíškovi a tady je seznam:
 • 9kg kettlebell

 • 3kg činky

 • Kvalitní karimatka, která NEBUDE KLOUZAT na našem koberci v pokoji a nebude se trhat (protože ta naše je koupená ve 20. století a to už vážně nejde)

 • pánvička na lívanečky (na normální pánvi se mi krásné kulaťoučké povedly asi jednou a i když vím, že se to dá naučit, tak potřebuju nějakou chytrou vymoženost :D)

 • knížka Zdravé fitness recepty, která je úplně úžasná jak designem, tak obsahem 

 • závaží na ruce a nohy s 3 kg zátěží

 • Růžovo-černé kraťásky Nebbia (Ano, kopíruju od Anety, stejně jako legíny níže, ale když ony jsou tak dokonalé! A podobné má i Zuzka! A strašně je už strašně dlouho chci!)

 •  A konečně od Zuzanky Light ZCUT Power Yoga Vol 1

 • Nástěnka – korková na špendlíky (mám už jednu, ale ta mi opravdu na mých milion motivací a výzev nestačí ani omylem)

 • legíny Love Fitness


Jejda, tak jsem se do článku zabrala, že jsem zapomněla na večeři...půjdu spát hladná :'( :D

Claire ♥

4 komentáře:

 1. Legíny mám domáááá a jsou božíííííí... Případně si dej na facebooku Illu Plecháčová a napiš jí aona je objedná, je na ně právě akce za 152,-.. Jsou vážně skvělýýý... Jinak super přání - 3kg činky by se mi hodily, ale muž by mě hnal, můžu si přenastavit jeho nakládačky.. Máš máslo od zajíců v krabici? Já myslela, že posílají jen balíčky, že nevíš co tam je...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc moc děkuji za tip! :) A to máslo mi došlo v krabičce ještě s tahini pastou, jinak bych o něm nevěděla. Ale myslím, že už tak dva měsíce to budou, co mají na stránkách i e-shop. Funguje tak, že buď si něco objednáš a příjde ti to s krabičkou překvapení, takže se nemusí platit poštovné nebo normálně objednáš a dojde ti nezávisle na krabici :) A jinak to kešu od nich můžu jen a jen doporučit, je úúúžasnééé! :D

   Vymazat
 2. To si přeješ pěkné věci :D Nějaké těžší činky než kilovky bych si taky přála, ono už mě to posilování s nima vůbec nezmáhá :D S karimatkou jsem to už dávno vzdala. Asni na koberci, ani na podlaze prostě nedržela a pořád se posouvala a kroutila a já si kvůli ní vůbec nezacvičila. Takže jsem se na ní vykašlala a cvičím jenom na koberci :D Ty legíny jsou supeeer! Já si k Vánocům přeju nějeké oblečení od Cassey, ale ještě se nějak nemůžu rozhodnout, co to bude :D

  http://kuchtimeslaskou.blog.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, přesně proto :) nedávno jsem byla v posilce a i když 20 kg a 1,5 kg je veliký rozdíl, tak si musím přilepšit těma 3 kilovkama, protože to už je bída! :D Na koberci by to možná šlo, ale ten nás je starý 20 roků, takže je to tvrdé, drsné, když spadnu, tak jsem celá podřená...ne jako ty dnešní peřinky! Takže karimatka je opravdu nutnost :D Jako já nějaké takové fitness oblečení už strašně dlouho chci a jestli mi je ježíšek donese, tak je určitě i do té pračky bude škoda odložit :D

   Vymazat

Budu strašně ráda za každý zanechaný komentář - těch si cením nejvíc, tak pište! :)