pondělí 24. listopadu 2014

Den 391

Ahoj, moc moc Vás zdravím :)
Zrovna jsem si udělala svačinku a řekla jsem si, že teď si místo soustav rovnic s dvěma neznámýma sednu a něco splácám, protože na Vás poslední dobou nemám vůbec čas.
Takže jak jsem začala dnešní den? První to byla absolutně zlá nálada a na všechny jsem se místo úsměvu na dobré ráno mračila. Snad každá osoba ženského pohlaví může mít ve skříni dvacetmilionůosumsettisíctřistadevadesátpět kusů oblečení, ale stejně jednoho krásného (většinou každý krásný den), musí poznamenat, že nemá co na sebe. A jelikož já jsem taky osoba ženského pohlaví, dělám to každý den. Já nemám dvacetmilionůosumsettisíctřistadevadesátpět kusů oblečení. Samozřejmě mám v čem chodit, ale v mém šatníku převažuje oblečení, které ne že by nebylo hezké, ale vzala bych si ho spíš do lesa.  A právě proto jsem se dneska ráno nasrala a myslela, že se rozbrečím, potřebuju šatník hodně, opakuji hodně obnovit a změnit. Jenže teď, před Vánoci, no to je něco hodně dalekého, takže se musím trápit dál :D

Ale pondělní ráno jsem si tímhle okamžitě zlepšila :)
No, dále tu byla škola a o té Vám psát nebudu, koho by to zajímalo... :) Ale musím poznamenat, že ráno - teda aspoň u nás - byl jeden nebo dva stupně a to už je pořádná zima. Konečně jsem si totiž uvědomila, jak těm, co mají dlouhé vlasy (tím rozumějte od mikáda dolů), opravdu závidím. Oni zase říkají, jakou já mám výhodu, že mi zase v létě není horko, ale existuje nějaká gumička -> drdol/ culík. Dále, že se o to nemusím starat a bla bla bla... O krátké vlasy se musí starat víc než o ty dlouhé, to je krutá pravda. Sakra, už jsem zase úplně odbočila.
No prostě a jasně jsem s mým kraťoučkým  účesem odmítla nosit čepice (a zrovna jsem si minulou zimu koupila tak pěknou!!). A řeknu Vám, že opravdu nevím, co budu dělat, když bude venku -10 a bude sněžit. Ještě že mám opravdu velkou kapuci.
Po škole jsem byla na na rovnátkách na kontrole, taky nic o čem by se daly psát stránkové výklady. Ale bonus je to, že jsem šla s mamkou od doktora přes náměstí, kde je zdravá výživa a konečně! ulovila datlový sirup a bulgur.

to bude zase mňamka zítra ráno ♥


můj zítřejší krabičkový oběd
bulgur jsem poprvé zkusila v jídelně a kam se hrabe kuskus...tak doufám, že clz bude stejně tak dobrý jako pšeničný :)

Jinak jsem byla se třídou od středy večer do pátečního poledne na outdoorovém pobytu v Jeseníkách. Většinou sním všechno a nerýpu, ale tohle by bez poznámky nešlo, to jídlo bylo odporné. Brambory nedovařené, polívka by se dala použít jako olej sama o sobě, mexický guláš bych překřtila na pokus o mexickou polívku...jen ta svíčková byla k světu. Taky jsem tím pádem od středy necvičila. Dneska jsem to měla v plánu, ale nechci se honit, tím, že si sednu k nějakému pořádnému článku, mi zabere nejmíň hodinu, pak si ještě musím dodělat školu, cvičit na saxofon a uvařit oběd. Budu ráda, když tohle celé stihnu do devíti :)

PS: Doufám, že konečně o víkendu bude čas na můj velký den 365 (který byl mimochodem aktuální 29.10., bože já jsem ostuda)

banán, 2 lžičky granka, hrst lesního ovoce, jogurt, mlíko, protein, zbytek avokáda - perfektní svačinka (původně to měl být jen banán, avokádo a granko, ale bylo to strašně sladké a hlavně to mělo škaredou barvu, kterou bych do pusy asi nedala :D)

 Claire ♥


2 komentáře:

  1. Uááá šatník je můj děsnej nepřítel - poslední dobou jen vyhazuju věci, že jsou velký - nebo se vejdu do starých ale už nejsou moderní.. :D Nějak se necejtím - no děs, nikdy nemám co na sebe.. :D A datlový je můůůj nejmilejšííííí....

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Ha ha, tak mě jsou zatím všechny dobře, teď se mi jen nelíbí :D a ten datlový je moc dobrý, ale musím těch sirupečků vyzkoušet co nejvíc a pak si je chci nějak seřadit a zhodnotit :)

      Vymazat

Budu strašně ráda za každý zanechaný komentář - těch si cením nejvíc, tak pište! :)