úterý 23. prosince 2014

Zajíci v krabici: září

Můj první Zajíc v krabici. No, co si budeme povídat, byl to velký den ;) Při objednávce na srpen jsem chytře zameškala datum nejpozdější možné objednávky, takže jsem musela čekat až na září. Problém Číslo Dva: v půlce srpna přišel mail, že je spuštěn e-shop, to znamenalo, že jsem si musela jít rychle něco vybrat a obohatit tak svou krabičku.
 Už ani nevím, co to bylo, vím jen, že jsem to zapomněla zaplatit včas, takže všichni čekali, až se rozhodnu, že tu věc zaplatím, aby mi krabičku mohli poslat i s doplněným výrobkem. Jenže to se nestalo. Něco jsem tušila, když nic nepřicházelo, ale asi jsem si říkala, že se stane něco, co zajistí, že krabičku pošlou bez té kaše (jo, myslím, že to byla nějaká rýžová kaše) a problém bude vyřešen a já nepohnu ani prstíčkem. Bohužel se nestalo. Tak jsem napsala maila, že se omlouvám, ale že už kaši nechci, jestli by to mohli poslat. Nestalo se. Paní (slečna?) na to zapomněla a musela jsem ji po týdnu na to upozornit, aby to konečně poslala.
No přišlo úterý a já to měla doma na stole. A byla jsem šťastná jak blecha. Chodila jsem s nerozbalenou krabicí plnou překvapení a foťákem a hledala alespoň trochu vhodné světlo na focení. Nakonec jsem se obětovala (co bych pro sebe Vás neudělala) a šla do té zimy ven, kde bylo 10 stupňů a ještě foukalo.

Tak tedy přišlo na řadu rozbalování.

A našla jsem tam:

Tyčinku Nopal Bar s příchutí brusinek a třešní. Přišla jsem ve čtyři hodiny ze školy, umírala jsem hladem a za necelou půl hodinu mi jel autobus zpátky do města, takže na tvaroh nebyl čas a v ruce jsem držela tuhle mňamku, takže chudák dlouho u nás doma nezůstala a rovnou z krabice šla do mého nenažraného žaludku. Ale zase na druhou stranu, proč by ležela sama samotinká v šuplíku a čekala až taťka někdy v noci dostane hlad?
A nemůžu si stěžovat, byla dobrá, přiměřeně sladká, složením čistá, to znamená nebyla nezdravá a dokonce mě zasytila, takže bych jí dala 1, jako ve škole :)


zeleninové chipsy Karotka and Friends jsem zatím nezkusila, leží to někde hluboko ve skříni, tak doufám, že se k tomu někdy dostanu, ale popravdě moc mě to neláká

uzenou papriku. Asi nějakou takovou chuť jsem čekala. Na mě je moc silná, hodí se do pikantních jídel a to pro mě není, takže hodnocení slovy? Dobrá.

Sušené banány. Tady opravdu nevím, co si mám myslet. Sice to smrdělo nijak vábně nevonělo, ale okamžitě bych brala znovu, dávám 1

fazole Černé oko (zatím nevyzkoušeno)

Tahini pastu. No, to je taky veliká mňamka. Na lžičce je to opravdový rozdíl od ořechového másla, není vůbec sladká, je i trochu hořká. Když olíznu zbytek ze lžičky, musím se vždycky otřepat. Ale v jídle, například s ovocem v tvarohu, je opravdu skvělá a nadruhou stranu jsem ráda, že se nedá jíst po lžičkách a tudíž by měla nějakou dobu vydržet. 
Ale protože pro mě není úplně bezchybná, dávám 1-

A to nej nej nej nejlepší nakonec:
Pro změnu kešu máslo, i když teď v o hodně menším balení než to předchozí kilo. Zatím jsem neměla možnost vyzkoušet i mandlové máslo, ale až dojím tohle (což nebude trvat dlouho), plánuji si z jejich e-shopu koupit arašídové, kešu i mandlové. Ale předem vím, že to kešu zase vyhraje. 
Dávám 1* :)


Claire ♥

2 komentáře:

  1. Tahini pasta je skvělá na výrobu domácí chalvy.. :) Já se na ní chystám po vánocích - protože bych se toho mohla užrat ale chystám se na odlehčenější a ne tak sladkou verzi.. :) Jo a krásné Vánoce.. :)

    OdpovědětVymazat
  2. Škoda, že už jí mám taky na dně :) Tobě taky, krásné a pohodové Vánoce :)

    OdpovědětVymazat

Budu strašně ráda za každý zanechaný komentář - těch si cením nejvíc, tak pište! :)