pátek 30. ledna 2015

Prázdniny, den 466

Vstávala jsem s tím, že se nasnídám, půjdu cvičit, v pohodě se vysprchuju, umyju hlavu, budu si číst knížku/ blogy, naobědvám se, budu dělat to samé co dopoledne, případně vypočítat pár příkladů, nasvačit, zpatlám (spatlám? mám jedničku z češtiny, ale to přeci neznamená, že mi musí jít tohle, ne? :D) nějaký ten food článek, myslím, že už tu dlouho nebyl, pak navečeřet, číst a spát. Tohle je můj prakticky neměnný program na každý víkend (jen většinou to čtení vyměním za učení :/) a volno.
Dnes jsem taky vstala (né, opravdu??) a nasnídala se. Dala jsem si fitness cake od Verunky, ale neblikla jsem to, poslední dobou si jídlo moc nefotím, ale to zase příjde. Já mám takové vlny se vším, například týden jsem do toho zblázněná a další týden nic: cvičení, jídlo, učení se, čtení, focení, sledování TVD všechno :D Dělala jsem si ho podruhé a byl moc dobrý, jen chybělo to kešu máslo :{ A pak teda jakože půjdu cvičit, myslela jsem si na The Biggest Winner s Jill. Jenže máme ty prázdniny, tak si mamka vzala dovolenou. Vždy je o víkendu skoro celý den v kuchyni, tak chce jít pryč z domu, alespoň když má volno. A tak jsme seděly v obýváku, bylo 9 hodin a rozhodly jsme se, že autobusem 10:06 pojedeme do města a něco si se ségrou vybereme (bylo přece vysvědčení).Takže je to jasné, cvičit dneska nebudu.

9:26  přece si můžu dát 5 minut Zuzku kettlebell swing workout. Tak jo, jdu se obléct.
9:35 rozehřívám se a už se potím
9:42 končím a ženu se do sprchy
9:47 vylézám ze sprchy
9:50 umývám si hlavu (pohoda, mám 10 minut...)
9:53 balím si hlavu do ručníku a sprintuji se obléct do pokoje
9:57 sundávám si ručník z hlavy a začínám fénovat
9:58 pořád fénuju
9:59 vypínám fén (vlasy pořád nejsou suché), jdu se obléct
10:00 mám čas (jede to za 4 min), tak si jdu dofénovat vlasy, pak si obleču kabát
10:01 oblečená s kapucí na hlavě se jdu konečně napít (a pěkně se pobryndám a poliju)
10:02 obouvám si boty a vycházím z domu
10:05 stojím na zastávce a sněží mi na nevyfénovanou hlavu a je mi pěkná zima
10:06 jede autobus

Opravdu nechápu, jak, proč jsem to stihla, aniž bych doutíkávala.
Nakonec jsme obchodily všechny obchody na Čepkově (v Kauflandu) a ve Zlatém jabku nejmíň 2x, protože když jdu do obchodu s tím, že to opravdu nutně potřebuju, modlím se, abych to našla a bylo mi to dobře. Nemám základní černé kalhoty, což je dost tragické. Tam je to volné, tam moc malé, tam je to obojí, na druhé straně špatný materiál. A nakonec prostě...legíny to jistí! Jsem vděčná za vynález tohoto skvělého kusu oblečení. Když už jsem fakt nevěděla co, tak se objevily legíny, které vypadají jako kalhoty, sláva bohu!
Takže hladové jsme vyrazily do Prašádu - vegetariánská restaurace s veganskou nabídkou. Miluji restaurace a přeci tam chodím tak strašně málo - nebo bych mohla říct nechodím, až na výjimky. Dala jsem si zeleninovou polévku+špagety se zeleninovou omáčkou se sušenými rajčaty a k tomu 1ks smaženého tofu+ovocný salát. Samozřejmě jsem si nevzala foťák (tluču se do hlavy!!), takže jen fotka z mobilu.
Moje premiéra tofu. Strčila jsem to do pusy a vážně jsem myslela, že to vyměnili za kapra :D takže to bylo perfektní, i taťkovi to moc chutnalo

no jo, mamka si nabrala salát ovocný, já zeleninový a pak jsem zjistily, že máme chuť na to druhé :D já si ten ovocný šla ještě přidat
¨
No a mamka se sestrou přejezené, já hladová (to mám takový pocit, když přes krk bych nic nenarvala, ale v břichu mi kručí. Ale za půl hodiny se to uklidní :D) jsme jely domů. A já si pro změnu zalezla do postele s počítačem. 
A tak od 14 hodin sněžilo, takže u nás to vypadá jak v mrazíkovi :D Miluju sníh, jsem měsíček leden no :D
tohle je teprve odpolední fotka, teď v noci, je to mnohem krásnější ♥

Na sváču jsem si dala tvaroh s kešu, brusinkami, banánem a datlovým sirupem. Na večeři jsem si ovesnou placku (vločky, bílek, trochu vody, majoránka) potřela gervais a na to si pokladla rajčátka, mňam.
Teď jsem docvičila yogu s Adrienne, den 10 - pozdrav slunce a jdu spát  :)

Claire


Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu strašně ráda za každý zanechaný komentář - těch si cením nejvíc, tak pište! :)